Slideshow title 1::Description Slideshow title 2::Description Slideshow title 3::Description Slideshow title 4::Description
        "Kolędy niebiańskim piórem pisane" 2013 r.
 2 lutego w kościele parafialnym pw. św.Marii Magdaleny w Miechocinie odbył się niezwykły koncert kolęd w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 6 w Tarnobrzegu.
Uczniowie z młodszych i starszych klas oraz ci, którzy już opuścili mury naszej placówki, solo i w chórze zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy.
W końcowej części  koncertu z własnym repertuarem tych bożonarodzeniowych pieśni wystąpili nauczyciele, którzy sprawili miłą niespodziankę wszystkim obecnym w kościele mieszkańcom Miechocina, Ocic i Nagnajowa.
Koncert spodobał się bardzo i przyczynił się do tego , że o naszej szkole mówi się ostatnio dużo pozytywnych rzeczy.  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

         "Sposób na Alcybiadesa" 2013 r.

16 stycznia 2013 r. nauczycielka języka polskiego p. A. Kwapisz zorganizowała wyjście klas IV - VI na spektakl pt. "Sposób na Alcybiadesa"w wykonaniu młodych aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Przedstawienie, które powstało na podstawie powieści Edmunda Niziurskiego wzbudziło wśród dzieci bardzo duże zainteresowanie. W spektaklu nie zabrakło dowcipów słownych i sytuacyjnych. Ponadto na odbiór sztuki miały wpływ specjalne efekty dźwiękowe i wspaniała gra aktorów. Cała widownia bawiła się znakomicie, tym bardziej ,że widzowie zostali zaproszeni na scenę. "Edukacja na wesoło" to godna propozycja Narodowego Teatru Edukacji, tym bardziej,że rozbudzi czytelnictwo naszych uczniów.

  • alcybiades


20 LAT PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ – JAK NAS WIDZĄ, TAK NAS MALUJĄ

Agnieszka Potok zajęła III miejsce w konkursie plastycznym

  • DSCN6797
  • DSCN6802
  • DSCN6807

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

odbędzie się 23 czerwca o godzinie 900

Msza św. dla naszych uczniów zostanie odprawiona w kościele o godz. 800

Patronat Honorowy  I Zjazdu Absolwentów :

Janina Sagatowska - Senator RP,

Mirosław Pluta – Poseł RP,

Norbert Mastalerz - Prezydent Miasta Tarnobrzega.

                                                                    

Copyright 2011 Archiwum. Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu
Joomla templates 1.7 by Hostgator